15.10.2017 r. MARTA BAUM - koncert premierowy "Retroelectro" Teatr Soho

16/10/17
Koncert
15 października 2017 r. MARTA BAUM - koncert premierowy "Retroelectro" Teatr Soh
 
15 października w Teatrze Soho odbył się niezwykły koncert „RETROELECTRO” łączący muzykę przedwojenną z nowymi brzmieniami kompozycji muzycznych Marty Baum!
 
MARTA BAUM to Wokalistka i kompozytorka. Twórczyni wielu projektów artystycznych oraz pasjonatka przedwojennej kultury.
Absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej - specjalizacja wokalistyka. Artystka zafascynowana kulturą lat 20/30-tych, głównie twórczością Marlene Dietrich, Edith Piaf i Hanki Ordonówny, postanowiła przełożyć swoją pasję na muzykę i stworzyła w roku 2007 projekt muzyczny - RETRO TRIO, nawiązujący do okresu przedwojnia. Do tej pory muzycy zagrali wiele koncertów w Warszawie, Krakowie i w Lublinie.
 
Marta Baum prowadzi również w warszawskim Radiu Aktywnym autorską audycję „RETROSPEKTYWA” o muzyce, teatrze i modzie lat 20/30-tych, a także organizuje wraz z Stowarzyszeniem OnOff Festiwal Retro „PERŁA I FRAK” Święto Kultury Międzywojnia w Lublinie. Wokalistka nie zamyka się w jednej stylistyce muzycznej, jest otwarta na elektroniczne klimaty z gatunku electro pop / trip hop. Z projektem „BAUM” wystąpiła w Programie Kuby Wojewódzkiego.  W 2014 roku dołączyła do warszawskiej sceny klubowej jako Dj'ka PANI BUM: Aioli, Momu, Nova Maska, The Eve, Teatr Syrena, Klub Dzik, Drukarnia, Boogaloo Beach Bar (gatunek: deep house/ afro house / electro pop). Pani Bum organizuje także cykliczne imprezy: Potańcówki w stylu retro, promując muzykę lat 20/30-tych.
 
Skład:
Marta Baum – wokal
Zbigniew Chojnacki – akordeon, elektronika
Kornel Jasiński – gitara basowa
SteQ – kornet
Kamil Maksymilian Kukla – perkusja
 
Miejsce: Teatr Soho ul.Mińska 25 budynek 74
 
Zobacz więcej zdjęć : 
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25
Blog SOHO Mińska 25