WARSZAWA WSCHODNIA by Mateusz Gessler

Veni, vidi…zjedli!
Udało się! Moje marzenia się spełniły! Wraz z najlepszym szefem kuchni, moim wieloletnim przyjacielem Robertem Kondzielą tworzymy wyjątkowe miejsce, o którym filozofom się nie śniło! Warszawa Wschodnia – restauracja, którą będzie podziwiał Warszawiak, New Yorker, Parisien, Milanese. Sercu Europy, w sercu Warszawy! Na Pradze. Dzielnicy z tradycjami, historią, duszą i niepowtarzalną atmosferą. Warszawa Wschodnia to teatr, w którym my jesteśmy aktorami!
 
Robert maestro staropolskiej kuchni (niestety coraz częściej zapominanej) i „Moi”… okraszę dzieło Roberta francuską nutką, by nasi goście zapoznali się z tym „co Francuzi lubią najbardziej”. Możecie mi wierzyć – ja to naprawdę kocham! Tej profesji nauczył mnie mój ojciec Adam Gessler. Jestem mu wdzięczny z całego serca. Łatwo nie było, ale zapewnił mi najlepszą szkołę na świecie, by nauczyć, że kuchnia i restauracja to miejsce w której „gość czuje się jak by był Królową Anglii”.
 
Warszawa Wschodnia – kulinarna podróż, w której możesz być pasażerem lub maszynistą, czyli gotować razem z nami! Z Warszawy Wschodniej nikt nie odejdzie z kwitkiem, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu non stop!
 
Masz ochotę na małe conieco? Dobrą kolację? Kieliszek dobrego wina lub zmrożonej wódki? Gotować z przyjaciółmi?
 
Zapraszam!
 

Soho Factory,
Mińska 25,
03-808 Warszawa
T: 22 870 29 18

WARSZAWA WSCHODNIA by Mateusz Gessler