W czwartek 21 grudnia w Muzeum Neonów odbyła się nietypowa noc zakupów.
Była to doskonała okazja m.in. dla osób, które nie znalazły do tej pory czasu na zakup świątecznych prezentów.

W sobotę 2 grudnia w hali 19  po raz drugi odbył się Dog Day Festiwal! To był niesamowity dzień, który bezapelacyjnie należał do naszych czworonożnych przyjaciół. Wśród odwiedzających znaleźli się zarówno  szczeniaczki, seniorzy, sportowcy, kanapowcy, psy rasowe czy przeurocze kundelki! Organizatorzy zadbali, aby miłośnicy czworonogów mogli zapoznać się z atrakcyjnymi produktami, akcesoriami, karmami, zabawkami, nowościami na rynku zoologicznym, małymi, rodzinnymi jak i dużymi firmami.

Organizator: Dog&Sport

W ramach drugiego spotkania z cyklu "Soho po godzinach" Teatr Soho zaprosił dzieci wraz z rodzicami na „Dyniobranie”. W trakcie twórczych warsztatów najmłodsi mieli okazję nauczyć się robić lampiony, a na przekór zwyczajom Halloween, oswoić dyniowego potwora. Dzieci wycinając fragmenty dyni, stworzyły własne lampiony - opiekunów, który mogły zabrać do domu. Będą ich chroniły przed coraz dłuższym jesiennym mrokiem i nocnymi strachami.
 
 
W dniach 21-25 października w Soho Factory w hali 19 miało miejsce niepowtarzalne wydarzenie, jakim była akcja Destrukcja=Kreacja Marka Sułka oraz towarzysząca jej Instalacja TEN Jacka Jędrzejczaka
 
Destrukcja = Kreacja Marka Sułka, polegała  na wspólnym tworzeniu nietypowego, artystycznego obiektu z ogromnej bryły styropianu. Geometryczny obiekt w kształcie sześcianu, zamieniał się w organiczną rzeźbę pełną dziur i tuneli.  Wokół znajdować wynikający z akcji, niezwykły, biały bałagan.