Złote Wilki zostały rozdane! Niezwykły finał Zwolnionych z Teorii już za nami! Wspaniali goście, pozytywna energia, a przede wszystkim młodzi, kreatywni i zaangażowani ludzie. Gratulujemy zwycięzcom!

W ostatnią sobotę Soho Factory zamieniło się na jeden dzień w niezwykły podwodny świat! Mali łowcy przygód bawili się świetnie na dnie oceanu podczas wydarzenia "PSOTY pod wodą" dzięki animatorom i artystom warszawskich teatrów. Najwięcej emocji towarzyszyło poszukiwaniu zaginionego skarbu. Już nie możemy się doczekać następnej okazji do wspólnej zabawy!

„Oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych” - to hasło, pod którym toczyła się akcja fundacji Zaczytani. W Warszawie zebrano aż 119 tys. książek - punkt zbiórki miał miejsce w Soho Factory. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego projektu i czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje :)

7 czerwca 2017 r. w Soho Factory miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji – DESERT by QПШ ROBERT KUPISZ, Lato 2018, inspirowanej pustyniami świata. Kolekcja utrzymana jest w pustynnej kolorystyce: piaskowych beży i brązów, bieli i błękitów; gdzieniegdzie pojawia się intensywny turkus, który perfekcyjnie podkreśla letni klimat kolekcji.
 
fot. Marek Makowski

We wtorek, 06.06.2017, teatr Soho zamienił się w sąsiedzką przestrzeń do wymiany ubrań, książek, dodatków i wielu innych rzeczy - a wszystko to za sprawą pierwszej Sąsiedzkiej Wyprzedaży Garażowej. Mamy nadzieję, że udało się Wam znaleźć coś dla siebie :) 

Jak Wam się podoba nasz plac zabaw? Dziękujemy wszystkim tym, którzy nas odwiedzili podczas Dnia Dziecka oraz BioBazarowi za przepyszne przekąski! Zapraszamy do nas częściej :)

Dziękujemy uczestnikom za wzięcie udziału w wernisażu wystawy "Architektura w ruchu"! Wszystkich tych, którym nie udało się dotrzeć do Soho Factory w poprzednią sobotę, zapraszamy na zwiedzanie ekspozycji - można ją podziwiać w hali nr 19 do 04.06 :)

 

Kolejna edycja Nocy Muzeów już za nami - w tym roku Soho Factory odwiedziło ponad 14 tysięcy osób! Nasi goście mieli okazję nie tylko zwiedzić Neon Muzeum i Czar PRL - muzeum życia minionej epoki, ale i skorzystać z dodatkowych atrakcji, na które nie brakowało chętnych. Ogromnym powodzeniem cieszyły się zgromadzone na terenie Soho Factory food trucki, a w Neon Muzeum muzycznie wieczór umilał DJ. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji!

Ogród społeczny Soho Factory już wystartował! Za nami pierwsze nasadzenia. Dziękujemy za dawkę pozytywnej energii od mieszkańców! :)
 
fot. www.studiopzo.com

Dziękujemy za wspólny Spacer Varsavianistyczny po Soho Factory! Nasz przewodnik Pan Franciszek Płuciennik odkrył to miejsca dla nas na nowo, poprzez wiele ciekawych historii, miejsc i anegdot, aż po obiekty wytwarzane w danych zakładach PZO czy WFM.