Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas na Pikniku Wielokulturowym w Muzeum Warszawskiej Pragi :) zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii i na kolejne wydarzenia!

fot. Marcin Samborski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i wzięcie udziału w Wielkanocnych Warsztatach Rękodzieła Ludowego! Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my i poczuliście już świąteczną atmosferę :)

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym Soho Factory podczas Dni Otwartych, które miały miejsce w poprzedni weekend, 18 i 19.03! Cudownie było Was wszystkich zobaczyć. Do zobaczenia następnym razem, stay tuned :)

 04.03.2017 Dog Day

Dziękujemy wszystkim dwu i czteronożnym za przybycie na Dog Day - cóż to był za dzień! Przemiło było nam gościć w Soho Factory zarówno psiaki, jak i ich miłośników. Dziękujemy też wystawcom i wykładowcom. To była psi-jemność! :)

Przyjęcie Świąteczne 16.12.2016 – hala 15

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie na Przyjęcie Świąteczne w dniu 16.12.2016 r. Było nam bardzo miło spędzić ten wyjątkowy czas wraz z Wami. Życzymy Państwu zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

10 i 11 grudnia Soho Factory znów szeroko otworzyło swoje drzwi dla wszystkich gości Dni Otwartych inwestycji mieszkaniowych. Dla odwiedzających biuro sprzedaży specjalnie na tę okazję przygotowano wyjątkowe świąteczne rabaty. Wszyscy uczestnicy Dni Otwartych mieli szansę skorzystać z możliwości konsultacji z doradcą kredytowym oraz spotkania z projektantem wnętrz Decoroom! Podczas wydarzenie odbyła się także premiera nowej inwestycji - VERBEL.
 

KRIVAN by Qπш Robert Kupisz

Kolekcja Zima 2017/18

1 grudnia 2016 r. w warszawskiej hali Soho Factory odbył się pokaz  najnowszej kolekcji – KRIVAN by QПШ ROBERT KUPISZ, Zima 2017/18. Tym razem projektant inspirował się tradycją mieszkańców Podhala, strojami pasjonatów sportów zimowych i majestatycznym pięknem gór.

16 - 25 września 2016 –hala 16 - Warszawska Jesień

Kolejna udana edycja Festiwalu Warszawskiej Jesieni za nami : ))  Koncerty trwające od 16 września, przyciągnęły  tłumy miłośników muzyki i sztuki. W Soho Factory widzowie mieli okazję zobaczyć muzyczne widowiska, wystawiane w Polsce po raz pierwszy - Angel View Juliany Hodkinson oraz Infinito nero (ekstaza w jednym akcie na głos i 8 instrumentów) Salvatore Sciarrino.